Každé úterý během dne na vás čekají skvělé slevy na vaše kouzelné oblíbenosti. Sledujte kategorii POP UP SALE.

PETITES POMMES

Díky společné vášni pro ikonický design spustily zakladatelky Petites Pommes Celine a Anna svůj úplně první plovací kruh na vodu v Dánsku v roce 2019.

Při hledání krásného designu a dobré kvality pro své dcery totiž našly nezajímavé zaměnitelné kruhy a plovací pomůcky, které se rozbily hned v prvním týdnu prázdnin. Z toho se zrodil nápad: vylepšit design a kvalitu dětské klasiky - plaveckého kruhu. Celine a Anna se rozhodly vyvinout kolekci nadčasových nafukovacích pomůcek pro děti na plavání s estetikou tak známou a jednoduchou, že přesahuje neustále se měnící módu.

Dnes se jejich barevné pruhy vyvinuly v osobitou řadu prémiové kvality, které nenápadně pozvedají tyto výjimečné chvíle na pláži a v bazénu. Petites Pommes se v současnosti prodává na více než 40 trzích prostřednictvím sítě 500 maloobchodníků.

Petite Pommes vyrábí nadčasové produkty, které obstojí ve zkoušce času, za použití pouze schválených a odolných materiálů. Neustále hledá nové způsoby a materiály, jejichž prostřednictvím můžeme minimalizovat naši ekologickou stopu.

Cena

6001290
16001290
17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem