V pondělí 16. 1. otevíráme novou prodejnu s názvem Creammy v Karlíně - najdete nás v Thámově ulici kousek od tunelu.

Kreativní hračky a tvoření

449 položek celkem

Cena

96999
196999

Značky

Položek k zobrazení: 449
DJ08904 B RVB
Novinka
220 Kč
DJ08904
DJ08007 B3D RVB
270 Kč
DJ08007
DJ07959 B RVB
360 Kč
DJ07959
Nahoru
Další produkty

Kreativní hračky a tvoření děti milují! Kreativní tvoření totiž vtáhne do děje a nepustí ven děti, ani dospělé. Tvoření je velká zábava a děti všech věkových kategorií u vyrábění či kreslení vydrží někdy i dlouhé hodiny. Pro první seznámení s barevnými pastelkami a s vybarvováním obrázků slouží omalovánky MOULIN ROTY vhodné pro děti od 3 let. Klasické omalovánky s různými motivy zvířátek, čísel nebo Rosalies nabízí možnost seberealizace a vytvoření si vlastních barevných kombinací. Takové originální DJECO vodní omalovánky s magickou tužkou, do které se plní voda, určitě zajistí u dětí maximální nadšení.

#ShowMore#

Kreativní sady na tvoření pro děti

Zkuste třeba malovat magickou tužkou lze na různé motivy například Život v lese, Vzdušná doprava nebo Kočičí radovánky. Všechny obrázky se zobrazí až po přejetí magickou tužkou. Krásně barevný obrázek zůstane odkrytý, dokud všechna aplikovaná voda nevyschne. Po vyschnutí se opět obrázek zahalí do bílé, neprůhledné barvy a děti mohou začít znovu objevovat.

Kreativní samolepky do dětského pokoje

Nikdy nekončící zábava bude děti bavit a zabaví je nejen doma, ale i na cestách. Když se kamkoliv přilepí obyčejná samolepka, drží a sundat ji je někdy opravdu nadlidský výkon! Díky našim přemístitelným samolepkám již nebudete nikdy sloupávání či odstraňování samolepek řešit. Nabízíme originální barevné samolepky pro malé i větší děti. V naší nabídce najdete třeba znovupoužitelné POPPIK samolepky v krásných ilustracích pro nejmenší děti. Díky nim mohou děti ozdobit s jejich prvními samolepkami s motivy Ve městě nebo Na řece cokoliv chtějí a vy máte jistotu, že jak rychle děti samolepky někam nalepily, tak rychle je zase mohou odlepit.

Vzdělávací dětské plakáty do pokojíčku a vystřihovánky

POPPIK vzdělávací samolepkové plakáty s různými tématy jsou určeny již pro větší děti přibližně od osmi let. Jedná se o vzdělávací plakát s přemístitelnými samolepkami. U POPPIK Vzdělávacího samolepkového plakátu Vlajky si děti hrou snadno zapamatují název každé země, hlavní město, jeho vlajku a zeměpisné umístění. A pokud se spletou, jednoduše přemístí samolepku na to správné místo na mapě. Takto lze také díky POPPIK vzdělávacímu plakátu dokonale poznat lidské tělo, hmyz, mapu hvězd a souhvězdí nebo život dinosaurů. Je to prostě plakát, který formou samolepek děti nejen učí, ale zároveň je i zabaví.

Pro děti, které rády vyrábí něco z papíru, máme v nabídce originální vystřihovánky od firmy FABELAB DIY. Pro vytvoření dokonalého papírového světa s motivy Lesní království, U moře nebo Kempování postačí ostré nůžky a šikovné ruce. S našimi plastovými a omyvatelnými šablonami zažijí děti spousty zábavy. Šablonu můžete snadno obkreslovat tužkou a vytvářet si obrázky, které pak lze třeba vybarvit barevnými pastelkami. S těmito šablonami však můžete být i kreativní a s použitím barvy nebo spreje si třeba vyrobit originální tričko se zajímavým motivem. Stačí zapojit fantazii a použít šablony ke skvělé dětské kreativní zábavě.