V pondělí 16. 1. jsme otevřeli novou překrásnou prodejnu s názvem Creammy v Karlíně - najdete nás v Thámově ulici kousek od tunelu.
427 položek celkem

Cena

401900
1401900

Značky

Položek k zobrazení: 427
KS4099 WAFFLE MAKER DINO Main
1 900 Kč
KS4099A
Nahoru
Další produkty

Dětské nádobíčko a pomůcky pro stolování pro děti

Naučte děti správně stolovat! K tomu je třeba kvalitní dětské nádobíčko. Stolování je důležitým základem na celý život a zajisté hodně vypovídá i o člověku samotném. Při stolování platí zásada, že tak, jak se u stolu chováte vy, tak se bude chovat i vaše dítě. Děti nás dospělé neustále sledují a opakují po nás vše, co děláme, a proto při stolování dávejte dětem jen ten nejlepší příklad a dodržujte všechny zásady, které ke stolování platí.

#ShowMore#

 

Pravidla stolování

První seznámení dětí se stolováním by mělo nastat už v době prvních příkrmů a poté hned v době, kdy dítě začíná samo sedět v jídelní židličce, a stane se tak plnohodnotným strávníkem nebo strávnicí u vašeho stolu. Je zajisté namístě používat dětské bryndáčky, které ochrání dětské oblečení před nechtěným ušpiněním se od jídla. Stolování je společenská událost, ve které by se měly dodržovat nejen základy hygieny, ale i slušného chování. U stolu a u jídla se sedí! Nedovolte dětem jíst jídlo v poklusu nebo třeba stolovat u puštěné televize. Je to neřest, kterou si mohou přenést i do dospělosti a po letitém praktikování takového neklidného stravování si mohou přivodit i zdravotní problémy. Pokud dětem jídlo naservírujete do kvalitních jídelních mističek ve tvaru zvířátek jako třeba kočička, dinosaurus nebo medvídek, určitě jim jídlo bude chutnat o něco více. I dětské nádobí by přece mělo přinášet radost.

 

Jaké dětské nádobí nabízíme?

Nabízíme i celé dětské jídelní sety LIEWOOD vyrobené ze zdravotně nezávadného 100% silikonu, ale i sety ke stolování od britské značky Sass&Belle, které je vyrobeno z bambusového vlákna. Díky tomu je nádobí nerozbitné, dobře se udržuje a splňuje všechny evropské standardy. Set obsahuje talířek, misku a hrneček s brčkem. Pokud máte zájem třeba jen o samostatný hrneček či mističku, u nás si zajisté vyberete. Nabízíme také různé krabičky na svačinu, brčka nebo příbory. Vše je vyrobeno z kvalitních nezávadných materiálů, které jsou velmi lehce omyvatelné.

Lahve a termosky pro děti můžete využít třeba na dlouhých cestách nebo výletech. Termoska LIEWOOD má izolační funkci a teplé nápoje v ní vydrží až 12 hodin a studené až 24 hodin. V setu jsou na výběr dvě víčka. Jedno s ocelovým uzávěrem, druhé se sportovním pítkem. Součástí je také praktická malá štětka na čištění lahve a uzávěru. Pokud vám děti rádi pomáhají v kuchyni, můžete vyzkoušet upéct muffiny v silikonových formách nebo si vyrobit vlastní ovocné domácí nanuky. Stačí jen rozmixovat ovoce, které pak necháte zmrazit v nanukových formách. Věnujte stolování dětí maximální pozornost, je opravdu velmi důležité, aby děti věděly, jak se mají u stolu chovat. Přejeme dobrou chuť!