V pondělí 16. 1. otevíráme novou prodejnu s názvem Creammy v Karlíně - najdete nás v Thámově ulici kousek od tunelu.

Tahací hračky

14 položek celkem

Cena

11650
111650

Značky

Položek k zobrazení: 14

Tahací hračky pro děti to je nostalgie napříč generacemi. Proč? Protože kdo netahal kačera jako by nebyl! S prvními krůčky dítěte se již můžete začít poohlížet po nákupu nějaké tahací a jezdící hračky. Pokud dítěti pořídíte dřevěnou tahací hračku začne pro něj chození být maximální zábava. Navíc tahání hraček rozvíjí jemnou dětskou motoriku a dokonale děti zabaví. Tahací hračky jsou ideálním doplňkem na procházky, ale také na hraní doma. Nejvíce oblíbenými jsou hračky, které vydávají při pohybu taháním zvuky jako třeba cinkání či zvonění.

#ShowMore#

Originální tahací hračky pro děti a nejmenší

Dřevěné tahací hračky s mechanicky pohyblivými díly, které se při rozjetí hračky pohybují vykouzlí zajisté dětem úsměv na tváři. Děti mají radost ze svého pohybu při prvních krůčcích, a ten jim navíc ještě navíc umocní jimi rozpohybovaná tahací hračka. Díky jezdícím tahacím hračkám budou děti mnohem déle trávit čas venku na čerstvém vzduchu. A tak to přeci má být! Všechny námi nabízené hračky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a barveny ekologickými zdravotně nezávadnými barvami. Tahací hračky jsou dokonale vyvážené, a tak máte jistotu, že se při táhání nebudou hračky převracet.

Vyvezte na procházku třeba DJECO leopardí holčičku Gretu, tahací želvičku, zajíčka nebo červeného slona s kamarádem na zádech. Slon o velikosti 21,5 x 17,5 x 8 cm zabaví všechny malé děti. Tahací slon má místo klasické tahací šňůrky barevnou stuhou a ptáček na jeho hřbetě je připevněn na pružince. Při rychlejší jízdě se ptáček začne kývat, a to se dětem moc líbí. V nabídce najdete také sadu krásných tahacích malovaných vláčků se skládacími zvířátky včetně dalších komponentů. Zvířátka si mohou děti libovolně poskládat tak, jak zrovna chtějí.

Pro děti, které potřebují převážet další hračky z místa na místo je dokonalou tahací hračkou DJECO malovaný tahací vozík s motivem kachničky. Tuhle krásně barevnou nákladní tahací kachničku budou děti určitě hrdě tahat všude sebou. Tahací a jezdící hračky jsou dokonalou hračkou pro všechny malé děti. Tak zatáhněte za šňůrku tahací hračky a hurá na procházku.