V pondělí 16. 1. otevíráme novou prodejnu s názvem Creammy v Karlíně - najdete nás v Thámově ulici kousek od tunelu.

Vkládačky a skládačky

209 položek celkem

Cena

1151500
11151500

Značky

Položek k zobrazení: 209
KS4024 HAMSTER KNOCKOUT ALMOND Extra 0 KS4024A
WT012U LET THEM GROW VEGGIES pack WT012U
DJ01067 C RVB DJ01067
DJ01072 B3D RVB
540 Kč
DJ01072
KONGES SLOJD Skládací pomeranč KS1714A
my wooden world farm
899 Kč
WT010U
Nahoru
Další produkty

Vkládačky a skládačky pro děti jsou skvělou hračkou pro vývoj dětí a jejich jemné motoriky. Rozvíjí také představivost, fantazii a logické uvažování. Nabízíme originální DJECO Pop-up stohovatelné dřevěné kostky včetně vodících kolíků s možností složení čtyř různých krásných obrázků. Díky vodícím kolíkům lze stavět tyto dřevěné kostky nejen na zemi, ale i v prostoru. V nabídce naleznete zajisté také klasické dřevěné kostky vyzkoušené již mnoha generacemi malých dětí.

#ShowMore#

Dřevěné vkládačky pro děti

Velmi oblíbené je dětské vkládací dřevěné puzzle. Jedná se o napodobeninu klasického puzzle, jen s tím rozdílem, že dílky puzzle jsou díky bezpečnosti větších rozměrů a jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Navíc mají malé úchyty pro snadnější úchop do dětských ručiček. Díky tomu mohou malé děti snadno s dřevěným vkládacím puzzle manipulovat a hrát si s ním dokonce i sami. Nabízíme DJECO vkládačky Family jungle, Totemová zvířata či Pastelová zvířátka.

Pro větší děti máme v nabídce samozřejmě velké množství velikostí a motivů klasického puzzle, které je již složitější na sestavení. Při nákupu puzzle vždy sledujte obtížnost složení, a hlavně věkovou kategorii dítěte, která je u každého puzzle vždy uvedena.

Vkládací puzzle pro děti různého věku

Dřevěné hračky jsou léty prověřené kvalitní hračky pro děti. Jsou zdravotně nezávadné a skoro nerozbitné. Vyzkoušejte třeba dřevěnou zvířátkovou proplétačku pro malé děti nebo DJECO dřevěný stůl pro malé opraváře.  Praktický stoleček, na kterém lze zašroubovat šroubek, utáhnout matičku nebo zatlouci dřevěný klínek. Navíc si děti rozvíjí dětskou zručnost a motoriku.

Vkládačky a skládačky mohou být vyrobeny z různých zdravotně nezávadných materiálů  a jsou opravdu jednou z nejoblíbenějších hraček malých dětí. Patří do skupiny motorických a edukačních hraček a tyto hračky jsou pro vývoj děti velmi důležité. Rozvíjet úchop, jemnou motoriku a logické uvažování u malých dětí určitě nepodceňujte. Uvidíte, jak jsou děti učenlivém a během pár her s vkládačkami nebo skládačkami budou samy vědět, co mají s hračkami dělat.