LONDJI Velké puzzle Šťastnou cestu - 22 dílků

Kód: PZ334U
1 hodnocení
Značka: LONDJI
660 Kč 545 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Čtyři roční období se zvířecími přáteli na cestách. Překrásné ilustrace a promyšlený design LONDJIi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyři roční období s našimi zvířecími cestovateli v promyšleném puzzlovém obrazu, který se skládá z 8 velkých dílů ilustrací, do kterého vložíte postavičky zvířátek složených ze 2, 3, 4 nebo 5 dílků. Vhodné pro děti od 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro velké děti
Věk:: od 3 let
Rozměr balení:: 45,5 x 15 x 6,5 cm
Rozměr obrázku:: 140 x 21 cm.
Kód:: PZ334
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Originální hračky LONDJI pro děti

Dětské hračky LONDJI dávají dětem radost a kreativitu. LONDJI je projekt zrozený v Barceloně v roce 2004, který spojuje svět umění, her a hraček. Sázíme na inovativní, originální a bezpečné hračky, které jsou tvořivé, děti zabaví je a nutí je přemýšlet a sdílet ty nejlepší společné chvíle. Proto v LONDJI vyrábíme naše dětské hračky s velkou péčí a používáme ty nejlepší materiály, respektujeme pracovní podmínky, dáváme prostor lokálním tvůrcům a respektujeme naši planetu (obaly našich hraček tvoří slupky od brambor).

#ShowMore#

Odkud hračky LONDJI pochází a co nabízí?

Tým LONDJI, tvořený 25 lidmi, vyrábí vlastní kolekce hraček a her s originálním designem mezi kancelářemi v Barceloně a naší továrnou v Porqueres (Banyoles). Mezi našimi hračkami najdete originální puzzle, kaleidoskopy a krasohledy, tetovačky, magnety a mnoho dalšího. Hračky značky LONDJI můžete najít ve 40 zemích v těch nejlepších obchodech, muzejních a koncept storech.