LONDJI Puzzle Všechno co má kola jede! - 54 dílků

Kód: PZ306U
Novinka
2 hodnocení
Značka: LONDJI
660 Kč 545 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Překrásné ilustrace na 2 metrovém obrázku z dílny španělských ilustrátorů Londji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dnes jsem za své kolo zapojil všechny svoje kamarády a vzal je na vyjížďku. Tak šlapem do pedálu! Překrásné ilustrace na 2 metrovém obrázku z dílny španělských ilustrátorů Londji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro velké děti
Věk: 5-8 let
Rozměry balení: 40,5 x 10,7 x 5,4 cm
Rozměry obrázku: 200 x 15 cm
Kód produktu: PZ306U
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Originální hračky LONDJI pro děti

Dětské hračky LONDJI dávají dětem radost a kreativitu. LONDJI je projekt zrozený v Barceloně v roce 2004, který spojuje svět umění, her a hraček. Sázíme na inovativní, originální a bezpečné hračky, které jsou tvořivé, děti zabaví je a nutí je přemýšlet a sdílet ty nejlepší společné chvíle. Proto v LONDJI vyrábíme naše dětské hračky s velkou péčí a používáme ty nejlepší materiály, respektujeme pracovní podmínky, dáváme prostor lokálním tvůrcům a respektujeme naši planetu (obaly našich hraček tvoří slupky od brambor).

#ShowMore#

Odkud hračky LONDJI pochází a co nabízí?

Tým LONDJI, tvořený 25 lidmi, vyrábí vlastní kolekce hraček a her s originálním designem mezi kancelářemi v Barceloně a naší továrnou v Porqueres (Banyoles). Mezi našimi hračkami najdete originální puzzle, kaleidoskopy a krasohledy, tetovačky, magnety a mnoho dalšího. Hračky značky LONDJI můžete najít ve 40 zemích v těch nejlepších obchodech, muzejních a koncept storech.