V pondělí 16. 1. otevíráme novou prodejnu s názvem Creammy v Karlíně - najdete nás v Thámově ulici kousek od tunelu.

Promítací pohádky

36 položek celkem

Cena

165870
1165870

Značky

Položek k zobrazení: 36
Nahoru
Další produkty

Promítací pohádky pro děti

Promítací pohádky rozvíjí dětskou fantazii a soustředěnost. Díky promítacím pohádkám můžete vytvořit v dětském pokojíčku opravdové kino, ze kterého budou děti opravdu nadšené. Promítat pohádky lze pomocí originální promítací baterky. Na rozdíl od velké klasické promítačky je skladná a její použití je tak jednoduché, že ji zvládnou ovládat i děti. Promítané obrázky jsou na zdi krásně vidět, i když není úplná tma. Jednoduše vložte jeden z mnoha disků na konec této baterky a ihned promítáte na zeď nebo strop půvabné a kouzelné ilustrace z francouzské dílny Moulin Roty.

#ShowMore#

Jaké druhy promítacích pohádek nabízíme?

Promítací kotoučky Moulin Roty nabízíme v různých typech pohádek jako například Velká rodina, Veselá džungle, Cirkus, Kouzlení myšky nebo Noční procházka. Promítací pohádkovou baterku lze zakoupit v sadě se třemi disky, které obsahují 24 různých krásných obrázků. Nebo vyzkoušejte opravdové domácí kino Moulin Rute. Obsahuje vše pro promítání příběhů a vytvoření atmosféry jako ve skutečném kině. Krabička z pevného kartonu slouží k promítání 32 filmů z pohádkové světa dětí a jejich fantazie. Představa dokonalého kina bude kompletní díky opravdovým lístkům a záznamu o počtu diváků, kteří se přišli na promítání podívat.

Všechny námi nabízené promítací hračky jsou zabaleny v originálních ilustrovaných obalech, které jsou tak originálně a designově navržené, že si je po rozbalení zajisté ponecháte. Tak zhasněte světlo v pokoji, vložte do baterky kolečko a nechte na stěně v pokoji rozehrát jedinečné příběhy, které podněcují dětskou fantazii. Když se začne promítat pohádka můžete společně s dětmi vyprávět příběh k promítané pohádce tak jak ji všichni znáte, nebo si vymýšlet vlastní originální příběhy. Užijte si s dětmi společné chvíle před usnutím, protože až děti jednou vyrostou budete na společné promítání zajisté vzpomínat. A možná, že vás jednou vezmou na oplátku do kina také! Co budou v kině promítat? Tak to se musíte nechat překvapit.