Už jste viděli nové plavky od Konges Slojd nebo Liewoodu? Jsou neuvěřitelné. Nahlédněte do kategorie Dětské oblečení - Dětské plavky.

Promítací pohádky

32 položek celkem

Cena

220870
1220870

Značky

Položek k zobrazení: 32
MOULIN ROTY Malé kino s filmy 711115
MOULIN ROTY Malé kino s pohádkami 711088
Nahoru
Další produkty

Promítací pohádky pro děti

Promítací pohádky rozvíjí dětskou fantazii a soustředěnost. Díky promítacím pohádkám můžete vytvořit v dětském pokojíčku opravdové kino, ze kterého budou děti opravdu nadšené. Promítat pohádky lze pomocí originální promítací baterky. Na rozdíl od velké klasické promítačky je skladná a její použití je tak jednoduché, že ji zvládnou ovládat i děti. Promítané obrázky jsou na zdi krásně vidět, i když není úplná tma. Jednoduše vložte jeden z mnoha disků na konec této baterky a ihned promítáte na zeď nebo strop půvabné a kouzelné ilustrace z francouzské dílny Moulin Roty.

#ShowMore#

Jaké druhy promítacích pohádek nabízíme?

Promítací kotoučky Moulin Roty nabízíme v různých typech pohádek jako například Velká rodina, Veselá džungle, Cirkus, Kouzlení myšky nebo Noční procházka. Promítací pohádkovou baterku lze zakoupit v sadě se třemi disky, které obsahují 24 různých krásných obrázků. Nebo vyzkoušejte opravdové domácí kino Moulin Rute. Obsahuje vše pro promítání příběhů a vytvoření atmosféry jako ve skutečném kině. Krabička z pevného kartonu slouží k promítání 32 filmů z pohádkové světa dětí a jejich fantazie. Představa dokonalého kina bude kompletní díky opravdovým lístkům a záznamu o počtu diváků, kteří se přišli na promítání podívat.

Všechny námi nabízené promítací hračky jsou zabaleny v originálních ilustrovaných obalech, které jsou tak originálně a designově navržené, že si je po rozbalení zajisté ponecháte. Tak zhasněte světlo v pokoji, vložte do baterky kolečko a nechte na stěně v pokoji rozehrát jedinečné příběhy, které podněcují dětskou fantazii. Když se začne promítat pohádka můžete společně s dětmi vyprávět příběh k promítané pohádce tak jak ji všichni znáte, nebo si vymýšlet vlastní originální příběhy. Užijte si s dětmi společné chvíle před usnutím, protože až děti jednou vyrostou budete na společné promítání zajisté vzpomínat. A možná, že vás jednou vezmou na oplátku do kina také! Co budou v kině promítat? Tak to se musíte nechat překvapit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení