LONDJI Narozeninový kalendář - odpočítávání

Kód: CL010
Novinka
5 hodnocení
Značka: LONDJI
140 Kč 116 Kč bez DPH
Skladem (91 ks)
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Kalendář, co s tebou slaví už 9 dní před tvým velkým dnem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 a ... Veselé narozeniny! Chceme s vámi oslavit tvůj důležitý den, tak si 9 dní před tvými narozeninami otevři vždy jedno okénko v Londji kalendáři a objevíš nové kamarády, kteří se k oslavě tvých narozenin připojí a připraví ti pořádnou párty!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Originální hračky LONDJI pro děti

Dětské hračky LONDJI dávají dětem radost a kreativitu. LONDJI je projekt zrozený v Barceloně v roce 2004, který spojuje svět umění, her a hraček. Sázíme na inovativní, originální a bezpečné hračky, které jsou tvořivé, děti zabaví je a nutí je přemýšlet a sdílet ty nejlepší společné chvíle. Proto v LONDJI vyrábíme naše dětské hračky s velkou péčí a používáme ty nejlepší materiály, respektujeme pracovní podmínky, dáváme prostor lokálním tvůrcům a respektujeme naši planetu (obaly našich hraček tvoří slupky od brambor).

#ShowMore#

Odkud hračky LONDJI pochází a co nabízí?

Tým LONDJI, tvořený 25 lidmi, vyrábí vlastní kolekce hraček a her s originálním designem mezi kancelářemi v Barceloně a naší továrnou v Porqueres (Banyoles). Mezi našimi hračkami najdete originální puzzle, kaleidoskopy a krasohledy, tetovačky, magnety a mnoho dalšího. Hračky značky LONDJI můžete najít ve 40 zemích v těch nejlepších obchodech, muzejních a koncept storech.