V pondělí 16. 1. otevíráme novou prodejnu s názvem Creammy v Karlíně - najdete nás v Thámově ulici kousek od tunelu.

Nafukovací bazénky, kruhy

81 položek celkem

Cena

3501990
13501990

Značky

Položek k zobrazení: 81
LUGE AUPALUK TNF-2022-00
LUGE INARI SUNSET TNF-2022-02
KS3151 KUBI Main KS3151A
1024x1024 eb63e1a176216639c1b3ffb38fb8db33 KS3095A
Nahoru
Další produkty

Nafukovací bazénky a kruhy pro děti

Nafukovací bazénky a kruhy pro děti nesmějí chybět v teplých letních dnech na žádné zahradě. A pokud nemáte zahradu lze vše vyřešit zakoupením menšího dětského bazénku na balkon či terasu. Osvěžit se v horku ve vodě, skákat, dovádět v ní nebo dokonce plavat to prostě baví každé malé i větší dítě. Nabízíme pevné a odolné dětské bazénky různých velikostí s motivy barevných puntíků, duhy, mořského světa nebo dinosaurů. Velikost bazénu vždy volte podle věku dítěte, zaměřte se také na výšku stěny bazénu. Pro nejmenší děti je zajisté bezpečnější, když je vody málo a stěna bazénku nízká, aby se jim dobře lezlo dovnitř i ven.

#ShowMore#

Na co si dát pozor při nákupu dětského bazénku

Děti, které plavat neumí nikdy nenechávejte v bazénu bez dozoru, a to ani v případě, že mají plavací pomůcky jako jsou například nafukovací kruhy! Děti milují vodu a koupání v bazénu, ale ve vodě budou v bezpečí jen ty děti, které umí dobře plavat. Naučit děti plavat není až tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Trpělivost a snaha je vyžadována nejen po rodičích, ale ji po dětech. Vhodnou plaveckou pomůckou jsou třeba dětské nafukovací kruhy. S nafukovacím kruhem jsou děti ve vodě klidnější a cítí větší jistotu. Vybrat si můžete kruhy různých velikostí a barev. U nás můžete zakoupit kvalitní nafukovací dětské kruhy s motivy kytiček, puntíků, dinosaurů nebo barevných proužků.

Z čeho jsou vyrobené naše hračky do vody?

Veškeré kruhy jsou vyrobeny ze zdravotné nezávadného materiálu a mají certifikace CE. Dětské nafukovací kruhy pro malé děti jsou plaveckou pomůckou při základech plavání. Ale takové velké nafukovací kvalitní kruhy značky Liewoo mají nosnost až 100 kg. A na těch mohou dovádět i mnohem větší děti nebo dokonce díky nosnosti i dospělý. Zde je však velmi důležité, aby všichni, kdo s kruhem vyrazí do bazénu či k vodě uměli plavat.

Všechny nafukovací bazénky či kruhy jsou skladné a lze je tak jednoduše složit, dát do batohu nebo auta a vyrazit někam k vodě. Pokud nemáte silné plíce na nafouknutí bazénku či dětského nafukovacího kruhu, nezapomeňte si doma pumpičku! Pamatujte si, že dětský bazének vydá s nadsázkou za tisíc hraček. To znamená, že děti se zabaví na opravdu dlouhou dobu a vás tahle letní zábava přitom vyjde zpravidla na několik stovek korun za pořízení dětského bazénku či nafukovacího kruhu.