V pondělí 16. 1. otevíráme novou prodejnu s názvem Creammy v Karlíně - najdete nás v Thámově ulici kousek od tunelu.

Maileg svět - hračky pro miminka

18 položek celkem

Cena

3802290
13802290

Značky

Položek k zobrazení: 18

Hračky Maileg - to je svět hraček pro miminka kde myšky bydlí v krabičkách od sirek a jejich nejlepšími přáteli jsou kočky, zajíci a ostatní zvířátka. Hračky pro miminka Maileg jsou v Dánsku vyráběny s tou největší trpělivostí a pečlivostí. Všechny hračky Maileg jsou dokonalou ruční prací a každá hračka je originálem. Jejich vintage vzhled přináší do dětských her nádech romantické Francie. Díky vyplnění zadečků a bříšek Maileg zvířátek kuličkami mají tyto hračky dokonalou stabilitu při posazení. Zároveň jsou však velmi bezpečnými hračkami i pro malá miminka.

#ShowMore#

Každé miminko bude nadšené z hebké a měkké hračky Maileg, která se svou velikostí dokonale hodí do každé malé dětské ručičky. Sladký Maileg Králíček, MAILEG Tanečnice, Myší slečna, Teddy Junior či MAILEG Winter Friend budou pro miminka hračkami v jejichž společnosti budou děti rády vyrůstat. Velmi prodávaným a oblíbeným je MAILEG Ježeček v listu. Krásný a roztomilý ježeček, který usíná ve svém domečku z listu. Ručně vyráběná MAILEG látková hračka vhodná pro děti od 0 let. Krásné chrastítko Bambi Dusty může být prvním přítelem vašeho miminka.

Chrastítko MAILEG je vyrobeno z bavlny OEKOTEX plněné recyklovaným polyesterem. Možnost výběru barvy vhodnou pro kluka či holčičku je samozřejmostí. Originálním a zároveň dokonalým dárkem třeba k narození miminka může být MAILEG Dárkový kufřík v rozměru 8 x 26 x 19 cm s chrastítkem a dečkou pro miminko. Nádherný vintage styl podtrhuje styl a kvalitu výroby tohoto dánského výrobce hraček.

Až miminko povyroste můžete rozšířit MAILEG svět nepřeberným množství Maileg doplňků jako jsou vintage dřevěné nebo kovové postýlky, pohovky či křesílka, topinkovač, lednice nebo kovová kuchyňka do domečku pro všechny nabízené ručně vyráběné hračky. Můžete tak zvířátkům zařídit dokonale vybavený domov. Hračky Maileg jsou v každém svém detailu kouzelné, nadčasové a originální. Jsou kouzelným typem ručně vyráběných hraček, které děti jen tak nepustí z ruky. MAILEG hračky pro miminka mají prostě svůj pohádkový vintage styl a díky tomu je kdekoliv poznáte!