LONDJI Kruhové puzzle Moje planeta

Kód: PZ390U
Novinka
2 hodnocení
Značka: LONDJI
660 Kč 545 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krásné puzzle v netradičním tvaru děti poskládají z celkem 52 dílků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásně ilustrované originální puzzle, kde prostřední globus je oboustranný. Cestovat tak můžete po různých kontinentech. Na jedné straně najdete Ameriku, na druhé Evropu, Asii, Afriku a Austrálii. Vhodné pro děti od 5 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro velké děti
Věk: 5-8 let
Rozměry balení: 24 x 24 x 8 cm
Rozměry obrázku: 65 x 50 cm
Kód produktu: PZ390U
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Originální hračky LONDJI pro děti

Dětské hračky LONDJI dávají dětem radost a kreativitu. LONDJI je projekt zrozený v Barceloně v roce 2004, který spojuje svět umění, her a hraček. Sázíme na inovativní, originální a bezpečné hračky, které jsou tvořivé, děti zabaví je a nutí je přemýšlet a sdílet ty nejlepší společné chvíle. Proto v LONDJI vyrábíme naše dětské hračky s velkou péčí a používáme ty nejlepší materiály, respektujeme pracovní podmínky, dáváme prostor lokálním tvůrcům a respektujeme naši planetu (obaly našich hraček tvoří slupky od brambor).

#ShowMore#

Odkud hračky LONDJI pochází a co nabízí?

Tým LONDJI, tvořený 25 lidmi, vyrábí vlastní kolekce hraček a her s originálním designem mezi kancelářemi v Barceloně a naší továrnou v Porqueres (Banyoles). Mezi našimi hračkami najdete originální puzzle, kaleidoskopy a krasohledy, tetovačky, magnety a mnoho dalšího. Hračky značky LONDJI můžete najít ve 40 zemích v těch nejlepších obchodech, muzejních a koncept storech.