Už jste viděli nové plavky od Konges Slojd nebo Liewoodu? Jsou neuvěřitelné. Nahlédněte do kategorie Dětské oblečení - Dětské plavky.

Krasohledy a kaleidoskopy

53 položek celkem

Cena

130799
1130799

Značky

Položek k zobrazení: 53
LW14214 Rikki binoculars 2250 Dark rose Extra 0 LW14214A
CD022 LADYBIRD EYE
165 Kč
CD022U
CD181U THE DRUMMER KALEID 01 HD
320 Kč
CD181U
LONDJI kaleidoskop Modrý oceán CD013U
LONDJI kaleidoskop Dino parta CD008U
stažený soubor (14)
320 Kč
CD150U
the diplodocus kaleid set 12 units CD007U
amsterdam kaleidoscope set 12
320 Kč
CD091
planets kaleidoscope by londji
320 Kč
CD151U
CD045 KALEIDOSCOPE BALLERINE CD045U
Nahoru
Další produkty

Kaleidoskopy, krasohledy a kukátka pro děti nabízejí pohled do kouzelného barevného světa magických obrazů. Nabízíme velké množství originálních Londji kaleidoskopů různých velikostí s krásnými originálními ilustracemi. Základem každého kaleidoskopu jsou zrcátka, ve většině z nich najdete dvě nebo tři. Pouhý pohled přes tato zrcátka nám nabídne velké množství pravidelně tvořených obrazů. Většina z nás dospělých si zajisté vybaví zábavné pozorování barevných střípků nebo korálků klasickým krasohledem. Námi nabízené kaleidoskopy jsou převážně optické krasohledy, tzv. teleidoskopy.

#ShowMore#

Zábavné krasohledy, kaledoskopy a kukátka pro děti

U těchto krasohledů pozorujeme vše pouze přes skleněnou kouli či čočku. Rozdíl je tedy v tom, že klasické kaleidoskopy vytvářejí vzory z obsažených malých střípků uvnitř krasohledu, ale Londji optické kaleidoskopy nabízejí dokonalé obrazce z objektů kolem vás. Stačí namířit na jakoukoliv věc ve vašem okolí a ta se rázem rozpadne na tisíce malých barevných střípků. Vyzkoušejte kaleidoskopy Londji, a vyberte si z velkého množství ilustrací, kterými jsou naše kaleidoskopy ozdobeny.

Dětské krasohledy mohou to být třeba motivy podmořského světa, dinosaurů, víl, planet nebo motivů velkoměst. V nabídce máme také jedinečné kaleidoskopy, které děti vtáhnou do světa magických obrazců díky samovolně přetékajícím třpytkám. Kaleidoskopem nemusíte vůbec otáčet, stačí se bez jakéhokoliv pohybu jen kochat a užívat si tu překrásnou podívanou. Vaše děti budou zaručeně nadšené a doslova nespustí optický kaleidoskop z oka.

Naše dětské kaleidoskopy nadchnou nejen malé, ale i velké objevitele měnících se barevných vzorů a odrazů světla. Je to fascinující podívaná, která se nikdy neomrzí. A pokud vaše děti již nebaví svět složený z barevných střípků, mohou ho díky obří lupě začít pozorovat zase zcela jinak. Velká lupa dětem přiblíží svět, který pouhým okem nemají šanci nikdy poznat. Provede je miniaturním světem rostlin či hmyzu, a to opravdu velmi detailně. Děti tak mohou vidět velmi zblízka, jak vypadá mravenec, pavouk nebo třeba žížala. A tyto zážitky děti prostě milují!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení