S námi vykouzlíte Ježíška raz dva! Nejkrásnější vánoční dárky a dekorace najdete v kategorii Vánoce. Z důvodu velkého vytížení našich skladů se dodací doba může trochu protáhnout. Děkujeme za pochopení.

Dino

20 položek celkem

Cena

801200
1801200

Značky

Položek k zobrazení: 20

Hračky dinosaurus

Dinosauři sice již před 65 miliony lety vyhynuli, ale děti každého věku mají rádi hračky s dinosaury. Díky jejich fantazii mohou za dinosaury vypravit na tajemnou výpravu do minulosti. Pojďme se vrátit v čase a společně zažít vzrušující dobrodružství v dobách, kdy dinosauři ještě vládli naší planetě. Společně s dinosaury objevíme svět plný nejen zábavných dinosauřích her, ale také her vzdělávacích.

#ShowMore#

Dinosauří hračky pro kluky i holky

S figurkami dinosaurů různých druhů a velikostí mohou vaše děti vést opravdové dinosauří souboje stejné jako před mnoha milióny let, kdy mezi sebou dinosauři bojovali nejen o území, ale hlavně o potravu. A o tom, že dinosauři byli nebezpeční tvorové, není pochyb. Nejen dinosauři, kteří útočili, ale i ti, kteří se jen bránili. Pojďme si sestavit dinosauří puzzle nebo si s kreativní sadou od DJECO nakreslit, vyškrábat nebo složit různé druhy dinosaurů.

Velmi zábavnou kreativní hrou je vytvoření loutek dinosaurů. Předlohy dinosaurů musíte domalovat a poskládat a pak si můžete s pohyblivými loutkami zahrát opravdové dinosauří divadlo. Zažijte vzrušující svět plný dinosauřího dobrodružství a zkuste si představit, jaké to asi bylo, když na planetě Zemi žili pouze dinosauři, a to na souši i ve vodě.