V pondělí 16. 1. jsme otevřeli novou překrásnou prodejnu s názvem Creammy v Karlíně - najdete nás v Thámově ulici kousek od tunelu.
144 položek celkem

Cena

89990
189990

Značky

Věk

Položek k zobrazení: 144
naroz2 PA/KAL18
Avlež Kífla
199 Kč
EK121
large
279 Kč
EK171
3670 babi cti mi
299 Kč
SK100
Bambi aneb Příběh z lesů
299 Kč
EK163
Nahoru
Další produkty

Knihy a diáře pro maminky i děti

Knihy a diáře jsou důležitou součástí našich vědomostí. Pokud dětem čtete dětské knížky, děláte maximum pro rozvoj jejich smyslů, logiky a trpělivosti. Navíc čtením doplňujte dětem slovní zásobu. Učíte děti naslouchat ostatním a rozvíjet jejich fantazii díky příběhům, které jim předčítáte. Při výběru dětské knihy se kromě vhodného žánru zaměřte také na odpovídající věk dítěte. Pro děti 0-2 let nabízíme třeba černobílé knížky, určeny hlavně pro miminka dle metody Montessori s obrázky dopravních prostředků či zvířátek.

#ShowMore#

Zvukové knihy pro děti


Zvukové dětské knihy zase podpoří vývoj dětského sluchu, děti se zde můžou zaposlouchat do zvuků zvířátek na farmě, u moře nebo v horách. Pro větší děti nabízíme velké množství dětských knih s různými napínavými příběhy nebo knihy naučné, ve kterých děti zajisté získají odpovědi na své otázky. Dětské klasické s motivy zvířátek nebo pohádkových postav mohou zdobit dětský pokoj po celý rok. Knihy mají prostě pro děti v jejich životě velmi důležitou roli a čím dříve je s knihami seznámíte, tím snadněji si ke knihám a čtení najdou cestu.

Knihy pro dospělé

V naší nabídce nemáme ale jen knihy dětské, ale nabízíme i knihy pro dospělé. Třeba kuchařky i knihy o zdravém životním stylu. A pokud stále na něco zapomínáte, není nic jednoduššího než si pořídit diář. V naší nabídce najdete moderní diáře pro aktivní matky na rok 2021, které budou na cestách i doma stále s vámi a díky tomu již nikdy na nic nezapomenete.