Už jste viděli nové plavky od Konges Slojd nebo Liewoodu? Jsou neuvěřitelné. Nahlédněte do kategorie Dětské oblečení - Dětské plavky.

Nejkrásnější kolekce Mammadiářů na rok 2021

Člověk se ani nestačí rozkoukat a je tu zas. Nová kolekce Mammadiářů na další rok. Což znamená, že opět můžete radostně vybírat ze 4 úžasných motivů, tentokrát ve stylu Botanicus. A také to znamená, že opět můžete začít nový rok s klidnou hlavou. Mammadiář vám totiž elegantně pomůže udržet si přehled o svých povinnostech, ale i o plánech a akcích členů vaší rodiny. Jeho členění na sekci Já a Moje rodina je geniálně jednoduché a funguje už pro tisíce akčních žen.

mammakolekce3

K mání zde: www.kouzelnehrackarstvi.cz

Doporučujeme používat v kombinaci s krásným Rodinným kalendářem na rok 2021, který si pověsíte na viditelné místo v kuchyni, naučíte všechny členy rodiny zapisovat do něj své plány a úkoly a každý bude mít přehled o tom, kdo se kde v daný okamžik nachází. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení