Už jste viděli nové plavky od Konges Slojd nebo Liewoodu? Jsou neuvěřitelné. Nahlédněte do kategorie Dětské oblečení - Dětské plavky.

Mikuláš tvořivě

Co kdyby letos Mikuláš místo sladkostí, cibule a uhlí nadělil dětem něco jiného? Malé tvořivé sety, nad kterými se děti mohou dostat do klidného plynutí, jsou k atmosféře adventního času jako dělané. Máme pro vás tipy na kouzelnou mikulášskou nadílku.

 

69335_magicky-vanocni-stromMAGICKÝ VÁNOČNÍ STROM
Vědecký experiment nebo kouzlo? Sleduj překrásný strom, jak ti vyroste před očima!Strom je třeba opatrně rozložit a postavit do přiložené plastové misky. V dalším kroku je třeba přiloženou živou vodu (v pytlíčku) nalít do misky. Papír sám pomalu nasákne vlhkost a po pár hodinách se začnou dít podivuhodné věci - strom ožije a rozkvete! Celý proces trvá až 24 hodin. 
Vánoční stromeček si poté můžete ozdobit řetězem a hvězdicí (součást balení).
Vhodné pro děti od 8 let.

 

 

 

 

 

 

 

 

VYHRAJ OLYMPIÁDU
atleticka_hra
Zábavná karetní hra s motivem atletických her. Taktická karetní hra pro 2-5 hráčů, určena od 7 let. Úkolem hráčů je zbavovat se karet pomocí kombinací barev a čísel.
Balení obsahuje 60 karet, doba jedné hry je cca 15 minut. Kdo bude vítěz? Pro děti od 7 let.

 

 

 

 

 

 

 

9563_propisovaci-obrazky-lesPROPISOVACÍ OBRÁZKY MOULIN ROTY
Oblíbené propisovací obrázky od značky Moulin Roty. Obrázky se pomocí tužky protlačují na papír. Tímto způsobem můžete dotvořit vybarvený obrázek.

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení