mini bude a my tam budeme též!

Konečně po roce nucené pauzy se opět sejdeme na mini! tentokrát pod širým nebem na úžasném místě – na hlavním náměstí holešovické tržnice v praze 7, kde se představí stovka vystavovatelů, jejichž sortiment zaujme jak děti, tak jejich rodiče. Zakladatelka a ředitelka festivalu Tereza Bruthansová pro vás pečlivě vybrala to nejzajímavější, nejoriginálnější a nejkvalitnější jak z oblasti hraček, knížek, nábytku a doplňků do dětských pokojů tak z módy a kosmetiky pro děti, maminky i tatínky.

web-800x445_Min21

Na seznamu vystavovatelů nechybí oblíbené stálice, které na festivalu kdysi začínaly svou úspěšnou kariéru např. utukutu, made for moms, wildmoon, kutulu, šimido, sidney ross a lavvu.

Mezi novými vystavovateli bude  obchod s kosmetikou beloved, podkolenky forestky, přiletí čáp s vychytávkami pro nastávající i čerstvé maminky, moonia se lněným oblečením nejen na dobrou noc, whoop-de-doo s intimními pomůckami pro ženy, jen se leje s pláštěnkami pro malé i velké, empure s balíčky a dárky pro miminka a maminky, přírodní kosmetiku šumava forrest, důvtipná autíčka fingercar, variabilní systém bunkr nebo japonské zubní kartáčky ionickiss s unikátní ionizační technologií.

Co by to bylo za dětský festival bez pestré nabídky hraček? Děti a jejich rodiče mají na výběr ze skvostů od kutulu, tititi, utukutu, lavly, lollipop, fingercar a z obchodů toys for kids, kouzelné hračkářství, mamiee nebo zingara. Ty doplní stylová japonská kola tokyobike z obchodu urbane, který nabízí též batohy od goodordering. vyhlášené české batohy pak nabídnou značky braasi nebo yourstar.

 

Nedílnou součástí festivalu je doprovodný program. Děti se mohou těšit na tvůrčí dílny s ateliérem vzletná nebo spisovatelkou Irenou Hejdovou a nakladatelstvím Host, hudební workshop s la školou, zdobení nanuků lunar a cupcakes s lelí a cvičení jógy s angličtinou od little bubbles.

Jako bonus proběhnou na festivalu letos také módní přehlídky s modely jak pro děti tak i maminky, např. od značek shark in the park, wildmoon, šimido a tajinebanane.

Vzhledem k venkovní variantě festivalu bude součástí i oblíbený staročeský lunapark z Okoře, který dělal dětem na mini radost poprvé v roce 2017. Tentokrát kolotoč pro malé děti a řetízkový kolotoč doplní ještě lodičkové houpačky.

Vrelaxační food zóně bude na návštěvníky čekat občerstvení například od bistro 8, flatwhite, lelí’s cupcakes a nanuky lunar.

Najdete zde také dva speciální červené stany, z nichž v jednom bude probíhat doprovodný program a druhý bude klidovou zónou určenou k nakojení a přebalení dětí.