S námi vykouzlíte Ježíška raz dva! Nejkrásnější vánoční dárky a dekorace najdete v kategorii Vánoce. Z důvodu velkého vytížení našich skladů se dodací doba může trochu protáhnout. Děkujeme za pochopení.

Djeco, seznamte se.

Už je to 11 let, kdy jsem ve Španělsku objevila zapadlý, ale útulný obchůdek a přilákala mě malá výstavka hraček a kreativních setů v naprosto odlišném designu, než jaké jsem běžně v obchodech u nás vídala.  Jednalo se o hračky francouzské značky DJECO, kterou jsem do té doby neznala, ale zamilovala jsem se do jejich výrobků na první pohled. 

Nakoupila jsem nějaké sady DJECO pro moje dva syny a sama se těšila, že je s nimi budu tvořit. Sety byl nejen úžasně zabalené, ale hlavně měly nápad – pískování jsme do té doby neznaly a v prezentaci DJECA to navíc byly nádherné ilustrace a promyšlené řešení.

IMG_3818

Po návratu do Prahy jsme se s kamarádkami shodly, že tuhle francouzskou lahůdku musíme dostat do Česka. Domluvili jsme se ve Francii a stali se odběratelem. Začínali jsme jen pozvolna, protože jsme se do té doby zaměřovaly pouze na výrobu rodinných kalendářů a Mammadiářů, které také naleznete na našem eshopu. 

Nicméně zájem o tyto hračky s francouzským šarmem předčil naše očekávání a sortiment jsme začali poměrně rychle rozšiřovat a v roce 2013 jsme se stali hrdým distributorem této značky v České republice.

Nyní naleznete v našem eshopu přes 2000 položek s výběrem hraček pro nejmenší, poctivých a kvalitních dřevěných hraček, oceňovaných karetních a stolních her, nápaditých kreativních setů, ale také bohatý výběr z papírenského zboží a doplňků do dětských pokojíků značky DJECO.

Děkujeme našim zákazníkům, kteří spolu s námi DJECO objevili a postupně v našem obchůdku vybírají další a další poklady.

Linda Šamánková